VÝROBCA

 

Spoločnosť Calze GT S.r.l. začala v roku 1984 svoju činnosť s výrobou a uvádzaním na trh ponožiek a pančúch, špecializujúca sa v oblasti odstupňovanej kompresie a zdravotných pančúch.
Spočiatku spoločnosť pracovala pre veľké medzinárodné spoločnosti pod ich značkami, a neskôr v roku 1997 začala ponúkať svoje produkty pod  vlastnou značkou RelaxSan. Od roku 2000 spoločnosť investuje a rozvíja oddelenie pre výrobu bezšvového prádla, v rámci ktorého boli vytvorené všetky výrobky, v súčasnosti predávané pod značkami RelaxMaternity a FarmaCell.

 

 

 

Všetky výrobky sú 100% vyrobené v Taliansku, zaistujúce vysoké štandardy kvality!

 

CE  ZNAČKA

Calze GT S.r.l. výrobky majú CE značku, spĺňajú základné požiadavky, aby boli uvádzané na trh a používané v rámci Európskej únie i mimo nej. Všetky produktové rady RelaxSan, FarmaCell a RelaxMaternity sú zdravotnícke pomôcky 1.triedy a sú v súlade so základnými požiadavkami a ustanoveniami smernice EHS 93/42.

 

FDA

Calze GT S.r.l. výrobky sú akreditované Food and Drug Administration (FDA), agentúrou ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb Spojených štátov, ktorého cieľom je ochrana verejného zdravia, bezpečnosti a účinnosti výrobkov,  uvádzaných na trh v USA.

 UNI EN ISO 9001 & UNI CEI EN ISO 13485

Calze GT S.r.l. majú certifikáty manažmentu kvality, ako je to v súlade s UNI EN ISO 9001:2008 a UNI EN ISO 13485:2004 pre nasledujúce činnosti: Vývoj a výroba zdravotníckych pančúch, ortopedického textilu, odevov a bezšvového prádla podľa požiadaviek zákazníka a zdravotníckych krémov. 

 

Distribúcia produktov GT Calze

 

 

 

 

 

ZmJiZD