TOP PRODUKTY

Naša cena 27,00 EUR
Skladom
Naša cena 18,00 EUR
Skladom

Úvod » OBLEČENIE ŽENY » Masážne a formujúce

OBLEČENIE ŽENY / Masážne a formujúce

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 21,00 EUR

Skladom


 

Naša cena 26,00 EUR

Skladom


 

Naša cena 32,00 EUR

Skladom

Sťahovacie prádlo, sťahujúce prádlo

 

Sťahovacie prádlo – spojenec par excellance

 

Kto z nás by nechcel vyzerať lepšie, štíhlejšie či príťažlivejšie? No povedzme si úprimne, že nie každý je schopný a ochotný tráviť čas v posilňovni, obmedziť sa len na zdravú stravu. A niekedy ani toto nestačí. Najviac vnímame  svoje krivky a nedostatky  pred spoločenskými udalosťami akými  sú plesy, svadby a iné viac či menej slávnostné príležitosti, kde chceme  vyzerať lepšie než v bežný deň.  Snažíme sa  všemožne zamaskovať svoje nedokonalosti a vtesnať sa do konfekčnej veľkosti, do ktorej už dávno nepatríme. A vtedy pride pomoc, zdanlivo jednoduchá, ale veľmi účinná.  Sťahovacie prádlo.  Je to skvelý pomocník v každej kritickej  situácii. Sťahujúce prádlo je rozdelené do rôznych typov (modelov), z ktorých každý je navrhnutý na iný účel. Jedno však majú spoločné – dávať pocit sebaistoty, pohody a atraktívnosti.  Každá žena bez rozdielu veku či konfekčnej veľkosti má právo sa cítiť sa skvele vo svojom tele!

 

 

 

Sťahovacie prádlo – pre každého niečo

 

Každý z nás  je iný a  preto aj sťahujúce prádlo je navrhnuté tak, aby pomáhalo práve na tých partiách, ktoré sú kritické. Môžete si vybrať z celého radu produktov  starajúcich sa od stiahnutia brucha, bokov, zadku cez modeláciu nôh, až po push up efekt pŕs. Dokonca i ochabnutá koža na rukách už dávno nie je neriešiteľný problémom.  Nájdete tu široký sortiment, ako sú  sťahujúce pásy, tielka, legíny a nohavičky. Podľa požiadaviek zákazníkov boli tiež prispôsobené  materiály, z ktorých je sťahujúce prádlo vyrobené. Mikrovlákno pre ľahkú údržbu, alebo prírodné vlákna z  bavlny, bambusu a mliečneho vlákna.

 

Anticelulitídne sťahujúce prádlo

 

Večná nepriateľka žien - celulitída. Aj tá je na nás prikrátka. Sťahujúce prádlo proti celulitíde prekrví a vyhladí pokožku pomocou mikro-masáže, vďaka svojej výnimočnej vrúbkovanej štruktúre. Samozrejme, aj v tejto sekcii, nájdete inovatívne priadze a materiály.

Zbaviť sa celulitídy však nie je také jednoduché, preto Vám odporúčame, čo najviac pohybu. Masážne anticelulitídne prádlo doporučujeme využívať aj na šport, pre jeho výborné thermo-regulačné vlastnosti a schopnosť odvádzať  pot od pokožky.

Pridávame aj jeden tip na anticelulitídny peeling do sprchy: zmiešajte olivový olej, škoricu a mletú kávu ( odvážnejšie môžu pridať aj trochu čili ). Zmesou masírujte pokožku a osprchujte.

 

Sťahujúce prádlo – Antiage efekt  (pripravujeme)

 

Najnovším prírastkom  na trhu je  luxusné sťahovacie spodné prádlo s omladzujúcim efektom. Toto sťahujúce prádlo kombinuje zoštíhlenie a zároveň tvarovanie tela spoločne s použitím vlákna s kyselinou hyalurónovou a zlata. Má výborné detoxikačné, spevňujúce a omladzujúce účinky.

 

 

Sťahujúce prádlo pre mužov

Sťahujúce prádlo už dávno nie je len výsadou žien.  Aj súčasní moderní muži majú neodškriepiteľné právo byť atraktívni.  Línia pánskeho sťahujúceho prádla je prispôsobená práve fyzionómii a potrebám mužov. K dispozícii je hneď niekoľko modelov.  Od trička, tielka až po slipy či trenky. Pánske sťahujúce prádlo vyformuje brucho, prsia a zdvihne zadok.

 

Sťahovacie prádlo – správny výber

 

Najdôležitejšou otázkou je: Ako si vybrať to správne sťahujúce prádlo? Pri výbere prádla je prioritou zvážiť, ktorú časť, či dokonca  časti tela,  chcete prioritne vyformovať. Tiež si položte otázku, či budete prádlo nosiť denne, alebo len príležitostne. Nezabudnite na správny výber materiálu. A pri voľbe veľkosti sa riaďte veľkostnou  tabuľkou odporúčanou pri konkrétnom produkte. Samozrejme sme radi Vám poradíme v akejkoľvek oblasti  na našej infolinke.

YjVlZDM